Forum Navigasyonu
Konu ve mesaj oluşturabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

ben reyhan bana göre candy nin hikayesini burada devam ediyorum.

merhaba arkadaşlar ben reyhan  şenel bana göre candy nin hikayesini burada devam ediyorum son zamanlarda bilgisayarımdaki programlarımda sorun oluştu. ve bilgisayarımı bakıma götürdüm fakat adreslerimin hepsi silindi kendi sayfama giremiyorum.  Bu nedenle buradan tekrar devam edeceğim. Bu konuda düzeltme şansım olmadığı için yada varsa bilmediğim için taşıma yada düzeltmede yapamıyorum.  Fakat sayfamdan devam etmek istiyorum. yardımcı olabilir misiniz ne yapmalıyım.Hikayemize kalan yerden devam ediyorum. sevgiler.

KÖTÜ BİR PLAN ADLI BÖLÜMÜN DEVAMI...

Çocuk oradan koşarak ayrıldı. Richard ise tüm hazırlıkları tamamlamıştı. Yeni tablolarını galeriye göndermek için atölyenin yolunu tuttu. İçeri girdiğinde en sevdiği tablosunun bıçaklandığını gördüğünde  dehşete düştü. Yanında duran şalı bulunca içinden bunu Candy yapmış olmalı dedi.Öfkeden çılgına dönen Richard atölyesini kilitleyerek arabasına bindi ve kliniğe Candy i görmeye gitti. Oysa ki Candy oradan ayrılmış,acilde yatan hastalara serum almak için hastanelerden birine gitmişti. Tam bu sırada Terry de Candy e akşam Loısa ile kendisini izlemek için ona tiyatro biletlerini getirmişti.Kapıda Richard 'la karşılaştı. Telaşlı olduğunu görünce merakla sordu.

-Richard senin burada ne işin var? Dostum çok gerginsin.Ne oldu?

-Candy i arıyorum.

-Neden?

-O kız bir şeytan

-Ne demek istiyorsun?

-Candy hakkında düzgün konuş lütfen

-Candy benim tablomu parçaladı.

-Bu olamaz. Candy asla böyle bir şey yapmaz.

ben reyhan

çok teşekkür ederim. hemen deneyeceğim.

ben reyhan

yeni hesabımdan çıkış yaptım. size minettarım. bilgisayarımdaki program windows 7 idi ama söylenenlere göre artık bu program desteklenmeyecekmiş. ben de acil değiştirdim .ama kaydettiğim tüm şifrelerim silindiği için giriş yapamıyordum. çok teşekkür ederim. size minettarım.

şeker kız candy li günler dilerim

yaptım oldu. artık eski hesaptayım. silebilirsiniz admin çok teşekkür ederim.

şeker kız candy li günler dilerim

Rica ederim. 🙂 Hikayeni okumaya devam edeceğim. Kalemine sağlık ❤️