Forum Navigation
Konu ve mesaj oluşturabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Bana Göre Candy'nin Hikayesi( Hİkayenin 115. bölümünden sonra devamı...)

12

ÇOOOKK THANK AMA VİDEO GİTMİYOR KENDİ HAZIRLADIĞIM VİDEOLARI GÖNDERMEK İSTİYORUM.

şeker kız candy li günler

Kendi hazırladığın videoları youtube'a yükle ardından linkini buraya yapıştır.

"Nefes aldığın sürece mücadele etmeye devam et!"

Bu arada daha önce sürekli yeni konu açarak paylaşıyordun öykünü. Aynı konu altında paylaşmanı önermiştim. Çünkü öyle çok dağınık oluyordu. Ama şimdi de her defasında "düzenle" yaptığında mesaj çok uzuyor ve devamını yazıp yazmadığınla ilgili bildirim gelmiyor. Aynı konu altında "cevapla"  kısmına tıklayarak da devam ettirebilirsin öykünü. Sadece bir öneri. Tercih senin 🙂

Hikayeyi tek bir sayfada topladım. tek bir sayfadan okumanız için birde arada düzenliyorum Hatalarımı gözden geçiriyorum Ayrıca artık dialogları da yazıyorum.

Cevapla kısmında yazdığımda hikaye  parçalanacak üstelik cevapla kısmından foto atamıyorum.dosya gönder çıkmıyor:((

youtube kanalım yok benim :((

foto paylaşmam için dosya gönder putonunu göremedim.

HİKAYE DE YER ALAN FOTOĞRAFLAR SİLİNMİŞ ACABA FOTOĞRAFI İSTEMİYOR MUSUN İSTEMİYORSAN GÖNDERMEYECEĞİM

Şu kişiden alıntılanmıştır: reyhansenel tarhinde 26 Ağustos 2018, 21:00

HİKAYE DE YER ALAN FOTOĞRAFLAR SİLİNMİŞ ACABA FOTOĞRAFI İSTEMİYOR MUSUN İSTEMİYORSAN GÖNDERMEYECEĞİM

Dosya yükle butonunu bir sorundan ötürü bir süreliğine kaldırdım ama hikayendeki resimleri ben kaldırmadım. Neden silindiğini bilmiyorum. Resim yüklemeyi şu sayfada anlattığımız gibi diğer türlü daha kolay bir şekilde yapabilirsin:

Nasıl yapılır?

Yani internetteki herhangi bir resmin linkini kopyalayıp buraya yapıştırmalısın. Eğer bilgisayarındaki bir resmi yüklemek istersen hizliresim.com sitesini önerebilirim. Oraya resmini yükleyerek resmin direkt linkini buraya yapıştırabilirsin.

12