Forum Navigation
Forum breadcrumbs - You are here:ForumŞeker Kız Candy: KarakterlerCast Kuralım
Konu ve mesaj oluşturabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Cast Kuralım

Merhaba

Maksat muhabbet olsun 🙂 Biz diyelim ki yönetmeniz ve Candy'i filme çekicez.Bakalım sizin adaylarınız kim olurdu.Bu animedeki her karakter için geçerli.Sadece  Candy ve Terry değil.Türk de olur yabancı da.Benim adaylarım Candy için

Alina Boz (bu arada adını ilk kez öğreniyorum.O kadar seyetmiş olmama rağmen)

Dakota Fanning

Elle Fanning 

Terry için şimdilik tek adayım var 😀

alina boz çok yakışır . çağatay değilde yabancı bir aktör vardı. o daha yakışmıştı sanki

Çok düşündüm ama o karakterlere yakışacak oyuncuları pek bulamadım. 🙂

Terry için belki Mehmet Günsür olabilir.

Bir de Anthony için bir adayım var. Zamanında Anthony'yi seslendiren Serkan Altunorak'ı ne zaman televizyonda görsem "Aa Anthony" derim. 🙂

Gerçi bu adayların yaşı biraz ilerlemiş ama olsun. 🙂

Diğer adayları da aklıma geldikçe yazarım. 🙂

"Nefes aldığın sürece mücadele etmeye devam et!"

Dakota ile Elle'i seviyorum biri Twilight serisinde Jane karakterini oynamıştı diğer kardeşide Malefiz'de Aurora karakterini oynamıştı. Film için oyuncuları düşünemiyorum bi ara oyunculara bakmam lazım 😀

Şu kişiden alıntılanmıştır: sekerkizcandy.org tarhinde 16 Ağustos 2018, 12:33

Çok düşündüm ama o karakterlere yakışacak oyuncuları pek bulamadım. 🙂

Terry için belki Mehmet Günsür olabilir.

Bir de Anthony için bir adayım var. Zamanında Anthony'yi seslendiren Serkan Altunorak'ı ne zaman televizyonda görsem "Aa Anthony" derim. 🙂

Gerçi bu adayların yaşı biraz ilerlemiş ama olsun. 🙂

Diğer adayları da aklıma geldikçe yazarım. 🙂

Serkan Altunorak'ı belki bay Albert için düşünebiliriz  🙂 Biraz makyajla baya  benzetilebilir.

Terry olacak kişiyi bulmak epey zor ve henüz bulamadım. 🙂

Benim oyuncular ise şöyle 😛

Albert; canım Patrick Swayze

Anthony; yine canım River

Neil 😀

yine sevdiğim bir oyuncu Anthony Perkins

Eliza

Ve Candy için Emily de Ravin'i düşünebildim.

Buna rağmen değil, bu da dahil.

Neil  hariç hepsi de iyi seçimler 🙂 Emily de Ravin'i bilmiyordum.Bilseydim benim seçimim de o olurdu sanırım 🙂  Anthony Perkins bu karakter için baya yaşlı.Ölmüş olması önemli değil ama.... 😀 Resimdeki hali bile yaşlı. Eliza için seçtiğin aktrisin adı yazmıyor.Bana birini anımsattı ama o değildir sanırım.

Anthony için şu anki yaşını düşünmezsek Leonardo Di Caprio favorim olurdu 

Şu kişiden alıntılanmıştır: sanart2000 tarhinde 18 Ağustos 2018, 21:18

Anthony için şu anki yaşını düşünmezsek Leonardo Di Caprio favorim olurdu 

Anthony için aynısını bir Dicaprio hayranı olarak ben yazacaktım. 😀

Benim Anthony ve Albert için adaylarım şunlar:

Ne de olsa ikisi de birbirlerine benzemiyor muydu? 😀

"Nefes aldığın sürece mücadele etmeye devam et!"
Şu kişiden alıntılanmıştır: sanart2000 tarhinde 18 Ağustos 2018, 21:18

Neil  hariç hepsi de iyi seçimler 🙂 Emily de Ravin'i bilmiyordum.Bilseydim benim seçimim de o olurdu sanırım 🙂  Anthony Perkins bu karakter için baya yaşlı.Ölmüş olması önemli değil ama.... 😀 Resimdeki hali bile yaşlı. Eliza için seçtiğin aktrisin adı yazmıyor.Bana birini anımsattı ama o değildir sanırım.

Seçtiğim erkeklerin hepsi vefat etmiş ne yazık ki. Kasıtlı seçmedim ama seçerken fark ettim hepsinin ölmüş olduğunu.

Anthony Perkins cuk diye oturmuştu ama gözümde Neil karakterine 😀 benim bir tek Candy çok içime sinmedi aralarında 🙂

Eliza'nın ismini yazmamışım evet, kendisi bir zamanların ünlü pembe dizisi Rosalinda'nın kötü ablası Fedra; Nora Salinas.

Buna rağmen değil, bu da dahil.

Bence Candy çok iyi bir seçim olmuş 🙂 ve Rosalinda'yı seyrettim ve ilk o aklıma geldi ama belki de benzetiyorum dedim 😀