Forum Navigation
Konu ve mesaj oluşturabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Doğum Günü Tarihleri

Sitede ve forumda aktif olamadığım dönemler doğum günlerinizi de kutlayamadım. Bunun için hepinizden özür diliyorum. Umarım hepiniz için çok güzel gidiyordur her şey. Bundan sonra unutmamaya ve buradan sizi tebrik etmeye gayret edeceğim.

Daimî üyelerimizin doğum günü tarihlerini burada belirtmek istiyorum. Böylece birimizin gözünden kaçsa birimiz hatırlar ve doğum günü kutlaması için bir başlık açar. 🙂

Listeye doğum tarihinizi eklemek isterseniz aşağıya cevap yazın, hemen eklerim. Bu küçük Candy ailesine siz de katılın, ailemiz genişlesin. 🙂

Çoğu zaman günlük hayatın yorucu işleri meşgul ediyor bizi. Burada olamıyoruz her zaman. Ama şunu bilin ki; bu site ve sitedeki herkes hayatımın çok güzel ve çok kıymetli bir parçası. Ve öyle olmaya da devam edecek.

Hepinizi çok seviyorum. Sevgiyle kalın...

• 5 Ocak - candy
  • 1 Mart - sekerkizcandy.org
  • 12 Mart - victor_nikiforov
  • 4 Haziran - bird-one
  • 7 Ekim - Narcissus
  • 21 Aralık - Bahar

Bizde seni çok çok seviyoruz sibel... Bende geri döndüm. Zor bir hamilelik geçirdim ama şimdi kızımla beraber hep sizinleyiz

Çok geçmiş olsun canım benim... ♥ Bütün acı şeyler geride kalsın. Kızınla beraber çok güzel anılarınız biriksin... ♥♥♥

Çok düşüncelisiniz Sibel Abla, görünce yüzümde bir tebessüm oluştu. Çok özlemişim sizi cidden ya 💞

Vee hoş geldin Bahar Abla, şükürler olsun. Iyi olmanıza çok sevindim. 💕

Hayatta hep mutlu olursan, hayalini kuracak neyin kalır? ✧

Ben de sizi çok özledim. ♥ Fırsat buldukça daha sık uğrayın buralara. 🙂