Forum Navigasyonu
Forum içerik haritası - Buradasınız:ForumŞeker Kız Candy: KarakterlerEliza Leagan
Konu ve mesaj oluşturabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Eliza Leagan

Toplamda 100'den fazla anime izledim. Anime camiasında bunun kadar kıskanç ve şeytanını görmedim.

Yüklenmiş Dosyalar:
  • Dosyalara ulaşmak için giriş yapmanız gerekmektedir.
sekerkizcandy.org, reyhansenel and candy have reacted to this post.
sekerkizcandy.orgreyhansenelcandy

Harikasın Victor 😀 Kısa ve net! 😀

Benim çocukken izlediğim birçok çizgi filmde güzeller iyi çirkinler kötüydü. Eliza ilk defa güzel ama kötü bir karakter olarak çıktı karşıma. Sürekli Candy'nin mutsuz olmasını istiyordu. Candy'nin mutsuzluğundan besleniyordu. Kardeşini de Eliza'yı da hiç sevmemiştim izlerken. Ayrıca Eliza tam annesinin kızı! 🙂

Şu kişiden alıntılanmıştır: Candy_Candy tarhinde 20/10/2021, 14:45

Benim çocukken izlediğim birçok çizgi filmde güzeller iyi çirkinler kötüydü. Eliza ilk defa güzel ama kötü bir karakter olarak çıktı karşıma. Sürekli Candy'nin mutsuz olmasını istiyordu. Candy'nin mutsuzluğundan besleniyordu. Kardeşini de Eliza'yı da hiç sevmemiştim izlerken. Ayrıca Eliza tam annesinin kızı! 🙂

Yukarıdaki görselde de gördüğümüz gibi kalbinin çirkinliği yüzüne yansıyor o yüzden varsa da bir güzelliği ne yazık ki fark edilmiyor. Yani ben fark edememişim. Allah hepimizi Eliza gibilerinden korusun! 😀

Candy_Candy has reacted to this post.
Candy_Candy

@sekerkizcandy.org evet görselde çirkin lakin bazı bölümlerde bana göre güzeldi. Ama için çirkin olduktan sonra güzel ol neye yarar. 🙂
Çok haklısınız. Böyle insanların karşımıza hiçbir zaman çıkmaması dileği ile...

sekerkizcandy.org has reacted to this post.
sekerkizcandy.org