Forum Navigation
Konu ve mesaj oluşturabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

İyi ki doğdun Narcissus!

Nam-ı diğer "Terry-Candy<3"... 7 yıldır Terry'ye duyduğu derin sevgisiyle hep burada, bizimle oldu. 12 yaşındaydı, şimdi 19 oldu.

Doğum günün kutlu olsun canım!.. Sağlıkla, huzurla, mutlulukla geçireceğin nice yıllar dilerim.

Daha önce fark ettin mi bilmiyorum ama eski sitedeki çoğu yorumu bu siteye tek tek taşımayı başardım. Hatta orada 50 yorumdan önceki okunamayan yorumlar da dahil buna. Belki fark etmemişsindir @narcissus. "Nilgün teyze"yi hatırlarsın değil mi? 🙂

Finali Siz Yazın…

Örneğin bu sayfada bazı konuşmalarınız var. Belki biraz nostalji yapmak istersin, 6-7 yıl öncesine giderek... 🙂

Hep aynı heyecan ve ilgiyle burada olduğun için çok teşekkür ederim. İyi ki doğdun...

İyi doğdun ,iyi ki seni tanımışım... Görmemiş bile olsam çok sevdim seni,sizi... Güzel mutlu bir ömür yaşa... Ve lütfen hep burda kal

Geçti birkaç gün ama; Narcissus, iyi ki doğdun. Umarım yeni yaşın sana en çok istediğin şeyleri ve büyük mutlulukları getirir. Doğum günün kutlu olsun! 🙂

Buna rağmen değil, bu da dahil.

Doğum günün kutlu olsunnn! Iyi ki doğdun! Bana yazmayı sevdiren kişi bile olabilirsin, hep böyle başkalarına da ilham kaynağı olman dileğiyle nice senelere!! ♡♡

Hayatta hep mutlu olursan, hayalini kuracak neyin kalır? ✧

Yaa gerçekten inanılmaz mutlu ettiniz beni 😍Çok teşekkür ederim hepinize, ben de sizi çok seviyorum, birlikte nice yıllara 😊 Belki bir gün bir araya bile gelebiliriz hepimiz. Sibel abla yorumları taşıdığınızı görmemiştim çok heyecanlandım şu an 😁 O yaptığım tartışmaları okumak için sabırsızlanıyorum, özellikle nilgün teyze ile olanları 😂

Güzel bir sürpriz oldu o zaman sana. 😀 Tüm yorumlar olmasa da önemli bir kısmı burada.