Konu ve mesaj oluşturabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Yurtta Kalmak

Herkese merhaba. Aramızda büyükler de olduğu için sormak istiyorum. Lise veya üniversite döneminde yurtta kaldınız mı? Nasıldı, bu konuda bilgi verebilir misiniz?

Merhaba. 🙂 Öncelikle hayırlı olsun üniversite hayatın.

Ben 10 yıl önce 1 aylığına devlet yurdunda kalmıştım Tekirdağ'da. Şimdi durumu nasıldır bilmiyorum ama o zamanlar pek memnun kalmamıştım. Bizim kaldığımız oda 4 kişilikti. Temizlik pek iyi değildi. 8 kişilik odası olan yurtlar da var. Bir arkadaşım 4 yıl boyunca İstanbul'da böyle bir odada kaldı. Bazen oda arkadaşlarıyla sorunlar da yaşıyorlardı ama genel olarak memnun gibiydi. Eğer Kyk yurtlarını soruyorsan yurdundan yurduna farklılıklar var. Kimi daha iyi, kimi daha kötü şartlara sahip.

Özel yurtlar konusunda çok bilgim yok ama tabii şartları çok daha iyidir. Sormak istediğin başka soru varsa her zaman yardımcı olmaya hazırız. 🙂

"Nefes aldığın sürece mücadele etmeye devam et!"

Hayırlı olsun canım, tebrik ederim. Ben  yurtta hiç kalmadım. Özel ev de kaldık. Kardeşlerim de yarı özel kyk da kaldılar, memnundular ama yine fw ev i tercih ettiler. İyi insanlar ilw karşılaşırsın ,inşallah.