Şeker Kız Candy’nin final bölümünden memnun olmayan site ziyaretçileri bu sayfada final senaryolarını paylaşıyor…

Siz de kendi senaryonuzu yorumlara eklemeyi unutmayın. 🙂

Kategoriler: Sizden Gelenler

Abone ol
Bildir
guest
68 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
9 yaşındaki şebnem
Ziyaretçi
9 yaşındaki şebnem
23/01/2015 16:01

bay albert ile rahibe lane evlenir.Candy ile bay albert pony evine giderler.Bu sırada suzanna bir hastalığa yakalanır ve ölür.Terry çok üzgündür.Candy sonra terrye mesaj yollar. mektupta şöyle yazar -Terry, Bay albert 1 hafta sonra evleniyor. seni yanında görmek istiyor.Lütfen gel terry. Terry giderken uçakta annesini görür, ama umursamaz. annesi de onu görür yanına gelirken terrynin yanına bir adam oturur.Bu terrynin babasıdır. Babası eski eşini görür ve sinirle gider.terrynin annesi teryynin yanına yaklaşmaz.sonunda terry pony tepesine gelir. Bay albert terrye şöyle der – hiç utanma .evlilik teklifi et der. terry rahibe lane ve bay albertın mutluluğunu görür. candy ile evlenmek istiyordur.… Devamını oku »

candy♥terry
Ziyaretçi
candy♥terry
18/01/2015 18:44

Albert susannayi camdan asagi iter hapse gider neil ordu da ölür elisa da ölür terry ve candy evlenir (Albert yerine baskasi itse de olur)

Hülya
Ziyaretçi
Hülya
22/12/2014 09:54

Bence son gayet guzel olmus. Zaman içinde albert ve candy birbirlerine aşık olup evlensinler albert candy ile birlikte gezici saglikci olsun. Biri insanlara bakar biri hayvanlara.

emine
Ziyaretçi
emine
17/11/2014 16:26

bana göre final:üzüntü ve sevinçleri paylaşan ve birlikte güzel vakit geçiren Albert ile candy birbirlerine aşık olurlar(zaten son bölümlere doğru albertin candy’yi sevdiğine dair belirtiler var,candy için de Albert ilk aşkı ve tepedeki prens)benim hayalimdeki en güzel final 😉 😉 😉

hilal
Ziyaretçi
hilal
08/05/2014 21:39

suzanna 10 yıl sonra değil de 1 kaç yıl sonra ölse(ne kadar acımasızım,ama böyle ne tery ne candy ne de suzanna mutlu!)daha erken kavuşsalar…10 yıl böyle bir ayrılık acısına dayanamaz insan.en güzel gençlik yılları niye ayrı geçsin ki..yazarda çok acımasız!

elif
Ziyaretçi
elif
11/04/2014 14:27

ben ortaokul yıllarında izlemiştim candy i yani 1997-98 de falan.tabi o zaman terry’nin ingiltereden ayrılıp candy i bıraktığı bölümü son bölüm sanıyordum.daha sonra internette şeker kız candy toplam 115 bölüm olduğunu görünce hem şaşırdım hem de çok sevindim.115 bölümün tamamını izledim.önceden anthony öldüğünde ve terry ortaya çıktığında terry e aşık olmuştum.115 bölümün tamamını izleyene kadar da terry e olan aşkım devam etti.ama bütün bölümleri izleyince terry nin anthony kadar candy i hak etmediğini gördüm.bir araya gelmeleri için o kadar çok fırsat vardı ama terry hiç birisinde bunu yapmadı. en sonunda da o salak susanna yı bahane etti.candy nin hastanede çalıştığını… Devamını oku »

Deniz
Ziyaretçi
Deniz
12/03/2014 23:41

Susanna Marlowe hastaneden aşağı atlasın candy yetişemesin. sonra candy terryle evlensin sonra bay Albertın kaybetti kız kardeşi candy olduğu ortaya çıksın ve son 😀 😀 terry ve candy sonsuza kadar mutlu yaşasınlar

aleyna
Ziyaretçi
aleyna
01/02/2014 19:32

Bence Candy Bay Albert ile kardeş çıkar.Ardından Terry Candy’nin yanına gelir.Birkaç olay olduktan sonra Terry Candy’e evlenme teklifi eder.

rumeysa
Ziyaretçi
rumeysa
28/11/2013 11:18

ya bence keşke sahne terrynin üstüne düşseydi candy onu bu şekildede kabul ederdi ve evlenirlerdi bide keşke stear ölmeseydi stearla patty,terryle candy,archieylede annie, evlenirlerdi ne güzel olurduuu değilmi :'( :'( :'(

Terry-Candy<3
Ziyaretçi
Terry-Candy<3
28/11/2013 21:48
Yanıt:   rumeysa

Yalnız şöyle bir durum var, dekor eğer Terry’ye düşecek olsaydı, tam kafasına düşecek ve Terry ölecekti. Susanna, ileri atıldığı ve yatay bir pozisyonda olduğu için dekor bacaklarına geldi. Terry ise dekorun tam altındaydı, pat diye kafasına düşer ve ezilirdi 😮 😮

gizem gümüş
Ziyaretçi
gizem gümüş
06/10/2013 21:42

bence finali yanlış yapmışlar. terry candy e evlen me teklifi ediyor kendi ne cevap vereceğini bilemiyor ve bayan ponny e gidiyor ve bayan ponny e soruyor. bayan ponny kalbinin sesini dinye diyor. canny kalbi nin sesini dinliyor ve terry e ewet diyorr. terry canny i istemeye gidiyor. ve istiyor ponny teyze ewet diyoo ve evleniyorlar.

candice white adley
Ziyaretçi
candice white adley
16/07/2013 10:05

terry ile candy direkt evlenseydi düğünleri de pony’nin evinde yapılsaydı. bu, çoğumuzu mutlu ederdi herhalde. 😉

william albert adley
Ziyaretçi
william albert adley
14/06/2013 19:35

sevgili candy fan ları en son eklenen bölümü izledim.Gerçekten heyecan verici.Bende o adamın Terry olduğuna kesin gözüyle bakıyorum.yorumları okuduğumda herkes benim Terry i sevmediğimi düşünüyor.Aslında küçükken büyük bir Terry hayranıydım. ama Terry nin suzanna ile evlenmesi beni bayağı bi üzmüştü.En son izlediğim bölümde de bay Albert ın tepedeki prens olarak candy nin karşısına çıkması sanki evlenecekleri hissini uyandırdı bende.Ben Bay Albert ı da seviyorum.Artık şundan eminiz ki candy Terry le evlenecek.Hepimizin içi rahat artık :)merak ve heyecanla son bölümü bekliyoruz yazarlarımızdan…

Terry-Candy<3
Ziyaretçi
Terry-Candy<3
18/06/2013 00:17

Öğretmenim ben açıkçası sizin bu sayfadaki ilk yorumunuzu okuduğunuzda bayağı bi üzülmüştüm çünkü terryyi sevmediğinizi, pek çok albertcı gibi terryden nefret ettiğinizi düşünmüştüm. Sonra başka yerlerde yorumlarınızı okudum ve sizin de aslında hem albertcı hem terryci olduğunuzu gördüm, mutlu oldum. Terry-Albert tartışması bitmez bence. Açıkçası özellikle ben devam ettiriyorum diye düşünüyorum bu sayfada değil belki ama ne zaman candynin alberta aşık olduğunu düşünenlerin yorumlarını okusam cevap yazmaktan kendimi alamıyorum. ben çok çok büyük bir terryciyim ve terrye gerçekten çok bağlıyım. Onun duygularını hiçe sayanlara, tanımadan hakkında olumsuz eleştiri yapanlara katlanamıyorum ama elimde değil. Terryyi tanımak, duygularını ve hissettiklerini görebilmek ve… Devamını oku »

william albert adley
Ziyaretçi
william albert adley
04/07/2013 01:38

Terry candy^3 rumuzlu sevgili arkadaşım benim hakkındaki düşüncelerinin değiştiğine çok sevindim yalnız senin rumuzunu yazmak biraz zor ismini bilsek daha iyi olur bence.ben Terry rumuzu ile de birçok yorum yazdım siteye.ben Terry i de bay Albert ıda çok seviyorum ikisinden birinin olmaması demek çizgi filmin döngüsünün çok kısır kalması demektir.tabi eskiden bayagı bi Terry hayranıydım:)Bence bay Albert candy i seviyor ama candy ona aşık mı işte burası biraz muamma.muhtemelen son bölümde halen daha candy nin kalbinde Terry var.tabi arkadaşlarım bu tamamen benim kişisel yorumum.katılan olur veya olmaz herkese saygım sonsuzdur…..

Terry-Candy<3
Ziyaretçi
Terry-Candy<3
04/07/2013 13:47

Evet benim rumuzum biraz zor o yüzden bana genelde “Terry-candy” diyorlar 🙂 Adım Zülal. Bence Albert Candy’ye aşık değil onu kardeşi gibi görüyor ve Candy için de Albert bir ağabey. Candy bir bölümde “Sen benim ağabeyimsin!” gibi bir şey demişti. Belki manga da olabilir ama olsun. Son bölümde de Candy’nin kalbinde hala Terry vardı. Albert’in Candy’yi aslandan kurtardığı bir bölüm vardı, o bölümün sonunda Candy “Duygularım asla durulmayacak. Kalbim hep Terry ile atıyor.” demişti. Bazıları Candy’nin Tepedeki Prensini yani Albert’ı sevdiğini düşünüyorlar. Ama şöyle bir durum var ki Tepedeki Prensi yıllarca onun yanında olduğu halde Candy onu tanıyamadı. Evet yüzü… Devamını oku »

william albert adley
Ziyaretçi
william albert adley
04/07/2013 15:13

sevgili zülalcim şimdi bizim bu hoca acaba nerden çıkardı Albert ın candy i sevdiğini???istersen Albert ın yaralanıp hastaneye getirildiği bölümleri bi daha seyret Albert orda candy e yakınlaşıyor bu yadsınamaz bi gerçek.bence Albert ı destekleyenlerin başka bi dayanak noktası ise anthony nin yaşadığı bölümlerde tepedeki prensten ve ona çok benzemesinden söz ediyor hatta hayranlık duygusu ile anlatması anthony nin kıskanmasına sebep oluyor.ben böyle bir diyalog hatırlıyorum.yalnız sendem ricam seyrederken tarafsız bir gözlükle seyretmen gerekiyor senin gibi kendini kanıtlamış bir öğrencinin çok rahat anlayacağına eminim.

Terry-Candy<3
Ziyaretçi
Terry-Candy<3
04/07/2013 16:03

Ben zaten animeyi çok tarafsız bir gözle izledim. Şimdi pek izlemiyorum ama izlediğim zamanlarda Terryci değildim, aslında ne Anthony’yi ne Albert’i ne de Terry’yi öyle çok seviyordum.. Benim Terry sevgim bu yıl oluştu ve bunun öncesinde animeyi tarafsız bir gözle izledim. Albert’ın Candy’ye yakınlaşması doğal, çünkü onu kardeşi gibi sevmeye başlıyor. Evet sizin dediğiniz diyaloğu hatırlıyorum ben de. Anthony kıskanmış ve üzülmüştü. Ama Candy, onu Tepedeki Prens yüzünden sevmediğini söylemişti. Hem de çok doğal ve içten bir şekilde… Yani Candy’nin Anthony’yi sevmesinin Albert’la alakası yok aslında. Bana göre eğer bir insan, birini önceki sevdiğine benziyor diye severse; bu hem şu… Devamını oku »

william albert adley
Ziyaretçi
william albert adley
14/06/2013 19:01

Bütün candy hayranlarına mutlu tatiller diliyorum.Umarım candy hayranlarının notlarıda candy kadar güzeldir 🙂 Bir öğretmen olarak bunu merak ediyorum.en son yorumları okuduğumda Terry ve Bay Albert çekişmesinin olduğunu görüyorum.Önemli olan hepimizi mutlu eden bir son olmasıydı.Keşke bu çizgi film tekrar yayına girse.

CANDY&TERRYY
Ziyaretçi
CANDY&TERRYY
13/06/2013 19:48

merdiven sahnesinden başlıyorum… Candy Terry’nin sözlerini dinler.Sonra birbirlerini mutluca öperler.Candy hiç birşey düşünmüyordur artık.Terry’nin o gülüşü ve onu sinir eden alaylarıyla aşağı inerler. 😀 devamını zaten bitirebilirsiniz. 😉

ecrinay
Ziyaretçi
ecrinay
09/05/2013 20:44

tek değişmesini istediğim yer son bölüm,en azından tepedeki prens bay albert olmasaydı ve son bölümde tepedeki prensle karşılaşsaydı…

lila
Ziyaretçi
lila
09/05/2013 18:46

ben büyük bir terryciyim 🙂 Final TABİ Kİ terryle bitmeliydi. Albertcıları anlayamadığımı söylemem gerekiyor. Candy-Albert kardeş gibiler, hatta aralarındaki sevgi ancak kardeşlerde olur ama aralarında aşka dair hiçbir şey yok. ama candy-terry birbirlerine çook çoook çoooook çooooook büyük bir aşk,sevgi, samimiyet ve içtenlikle bağlılar. birbirlerini her şeyden ama her şeyden çok seviyorlar.. birbirleri için o kadar çok şey yaptılar.. beraber olmazlarsa mutlu olamazlar. Bu kesin!!! 😉 😉 😉 😉

william albert adley
Ziyaretçi
william albert adley
04/05/2013 02:10

tüm candy cilere selamlar.uzun zamandır siteye giremedim çok yoğundum.yorumlara şöyle bir göz attım.Herkesin kalbi nekadar temiz ve berrak.Ama Terry le hemen evlenseydi biz bu yorumları yapamayacaktık ve finali siz yazın sayfası olmayacaktı.Sanırım senaryoyu yazanlarda işe biraz heyecan katmak istemiş.Terry i bende çok seviyorum ta 12 li yaşlardan beridir böyle.Ama son bölümleri daha bu sene izlemek kısmet oldu.Susanna yı tercih etmesi açıkçası ben bayağı bi sinirlendirdi.Aşk ve merhamet duygularını birbirine karıştırmamak gerekir.Sevmediği bi insanla evlenmesi karşıdaki kişiyede hakarettir.Böyle bi evlilikten mutluluk doğmaz zaten diğer bölümlere de bakınca bunun böyle olduğunu görüyoruz.Gönül ister aşk kazansın ama ben candy nin bay Albert bile… Devamını oku »

Terry-Candy<3
Ziyaretçi
Terry-Candy<3
04/05/2013 17:16

Bence Terry suçlu değil. Eğer Susanna’yı öylece bıraksalardı Candy ve Terry mutlu olamazlardı, Susanna onlar yüzünden acı çekerken… İkisnin de yüreği buna el vermezdi. Bay Albert’la birbirlerine âşık değiller ki niye evlensinler? Ben Candy’nin Terry’siz gerçekten mutlu olabileceğini düşünmüyorum yani olur tabi de evlilik konusunda yalnızca Terry.. 🙂

pınar
Ziyaretçi
pınar
02/05/2013 22:54

Her ne kadar albetçı olsam da gönlümden geçen Terry ile bitmesiydi.Cümle çok çelişkili oldu..Şöyle izah edeyim, Albert ı Terryden daha şeker ve sempatik buluyorum.Ama Terryle candynin derin aşkı yüzünden böyle bitebilirdi.Aslında mantıken istesekte,albertla bitmemesi gerekirdi.Zira ortalarda abim kardeşim dedikten sonra 180 derece prensime dönmesi tutarsız olmuş.Ama ucunu açık bırakmışlar olayın,yani sevgili değil de halen kardeşte olabilirler bilemedim şimdi. Ama bunca olaydan sonra deseler ki gerideki hikayeyle çelişmeden bir final yaz.Kesinlikle Candy’i Neil la evlendirir.Hem Neil ı,Hem Elizayı Hem de o Elizanın sevimsiz annesini sürüm sürüm süründürürdüm. Arkasında William Odisama olduktan kılına zarar gelmez onun 😀

gülnur
Ziyaretçi
gülnur
02/05/2013 22:25

sonu terry ile bitmeli tabi ki de 🙂 🙂 HİÇBİR ayrılık olmamalı. okul yıllarında terry aşkını candyye ilan etmeli aynı şekilde candy de. 😀 birbirlerini sevdiklerini bilmeliler. yıllarca st. paul akademisinde BERABER okumalılar. sonra yaşları uyunca mezun olup evlenmeliler. terry candyle evli olarak akör olmalı. susanna da çatlamalı. sonra sarı-kıvırcık saçlı mavi gözlübir kızları olmalı. saçlar candyden, gözler terryden, burun yine çilli ve düz 🙂 🙂 😉

sima
Ziyaretçi
sima
22/04/2013 21:57

ben finalime susannanın terry için kendini feda ettiği bölümden başlayacağım: susanna terry için kendini feda etmişti. o zayıf bedeniyle onun hayatını kurtarmıştı hemen hastaneye gittiler.doktor ne yaptıysa başaramamıştır.susana kafasına aldığı sert darbe yüzünden hayatını kaybetmiştir.bu arda candynin bundan hiçbir haberi yoktur.o şuan terryle göz göze geleceği hali hayal ediyodur.kendine çok mavi bir elbise almıştır.ertesi gün candy trenle terrynin yanına gidiyordu.çok mutluydu ve kalbi neredeyse yerinden çıkacakcasına atıyordu.bu arada ilk defa saçını salık bırakmıştı.trenden indiğinde istasyonun her yerinde susannanın ölümü konuşuluyordu.candy bunu duyar duymaz dona kalmıştı.ağlamaya başladı.o halde terry yine candyi karşılamaya gelmişti.candy hala dona kalmış bir halde duruyordu.terry onu kolundan… Devamını oku »

nisa
Ziyaretçi
nisa
21/04/2013 19:55

ben 18 yaşındayım ama nilgün abla ve diğer 30 yaşındaki hocamız gibi bende albertcıyım denilebilir.onlar gibi düşünüyorum çünkü albert candynin hep yanındaydı her üzüntülü anında tesellisi oldu. terry tesellisinide albertın omzunda yapsın da bişiler olsun diye çok bekledim olmadı 🙁 😀 sonra pony tepesi prensi olduğunu öğrenince bişiler olur dedim, yine olmadı 😮 aslında terry i seviyodum ama okuldan sonra bi haller oldu bi değişiklik falan, geçmişe mazi derler olayına döndü gibi geldi bana. hiç bişey eskisi gibi olmadı, olmıcak gibi. bide son eksik kalmış gibi, neil la evlenceğini gazeteden gören terrynin orayı basması lazımdı bence 😀

candy
Ziyaretçi
candy
16/04/2013 21:43

sonu terry ile bitmeli tabi ki de :)susanna cadısı terrynin mutluluğu için onu candye bırakmalı. sonra o da bi başkasına aşık olmalı ve terryyi unutmalı 🙂 🙂 o ayrılık sahnesi yaşanmmamalı 😉

nurgül
Ziyaretçi
nurgül
12/04/2013 19:32

ben terryciyim 🙂 açıkçası albertı pek sevmiyorum. ayrıca candynin albertle evlendiğini veya birbirlerini sevdiklerini düşünmeleri bile terry-candy aşkına çok büyük bi hakaret. bu olaya tarafsız bakmak lazım. ben tarafsız olarak baktığımda candy kesinliklle terryle evli diyorum. mantıklı olalım her şeyden önce susannanın öldüğünü bilmek bile onların beraber oluğundan %100 emin olmamıza yeter!! sonra nergisler, kurdele, mücevher kutusu, mektup, kitaplar, “en çok sevilen kişi” sıfatı ve final storynin kapağı… kapakla ilgili bir noktaya değinmek istiyorum. kapakta bahçeden çok gökyüzü ve rengi dikkat çekiyor. çizimde bahçeden çok gökyüzü ön plana çıkarılmış. bunu bi ressam olarak söylüyorum. gökyüzü çok mavi… ve mavi terrynin… Devamını oku »

nurgül
Ziyaretçi
nurgül
12/04/2013 19:20

doğrusunu söylemem gerekirse final story yayınlanmadan önce bile susannanın öldüğünü hayal ederdim 🙂 hayalim gerçek oldu.. susanna ölünce terry yas falan tutmuyor. direk candy’nin yanına gidiyor. candynin susannanın öldüğünden haberi yok. sabah kapı sesiyle uyanıyor. kalkıp açıyor. açınca elinde bir buket kırmızı gül, her zamanki tatlı gülümseyişi ve farklı olarak dolu mavi gözleri ile terryi görüyor 🙂 şaşkınlıktan donakalıyor. terry kendini hazırladığı için mutlulukla candye sarılıyor ve “seni hiç bırakmayacağım candy… hiç…” diyor. candynin gözlerinde yaşlar süzülüyor. kendini tutamayarak terry’ye sımsıkı sarılıyor ve yüzünü terrynin saçlarına gömüyor. sonra mırıldanıyor:” ya susanna?” terry: “susanna öldü candy” diye fısıldıyor. candy çok şaşırıyor… Devamını oku »

william albert adley
Ziyaretçi
william albert adley
03/04/2013 20:58

tüm öğrencilerime bu siteyi tavsiye ettim.saçma sapan boş ve anlamsız diziler yerine böylesine faydalı sitelerden haberdar olmaları ve candy nin o sımsıcak dünyası ve kin taşımayan kalbini tanımaları gerekiyor

william albert adley
Ziyaretçi
william albert adley
03/04/2013 20:46

herkese iyi akşamlar. 12 yaşındaki bir kişinin böylesine güzel bir senaryo yazması gerçekten çok dikkat çekici.candy i izlerken senin yaşlarındaydım ve şimdi matematik öğretmeniyim. yaşım 30 ama halen daha candy i izliyor bu siteyi zevkle takip ediyorum. Sibel hanıma ve katkısı olan herkese çok teşekkür ederim. bu sayfanın açılması beni memnun etti bende çok yakın zamanda bir mutlu son yazmayı istiyorum ama sanırım benim düşüncelerim nilgün hanımla aynı. Bayanlar sanırım belli bir dönem aşka daha sonra sevgi saygı fedakarlık ve sadakate önem veriyor 🙂

Nilgün
Ziyaretçi
Nilgün
02/04/2013 16:57

Hepiniz çok gençsiniz değilmi Ayaklarınız yere basmıyor . aŞK Emektir,mutlu etmektir. Terry hayalleri uğruna onu bırakıp gitmedimi ,daha sonra candy geldiğinde trenden atladımı yoksa onu öylece bırakıp gittimi hiç hediye vermeyi düşündümü mutlu etmek istedimi lütfen söyleyin candy için ne yaptı . candy insanlara iyilik etmeyi çok seven sosyal biri Terry ise tam tersi mutsuz olduğunda herkese sataşan alay eden ve hep dayak yiyen biri aşkın ömrü kısadır nefsin isteğidir nefsin isteği hiç bitmez .Aşk birtakım erdemlerle süslenmişse devam eder .Siz terrynin güzelliğine takmışsınız ,yazar kitabındaAlbrtin daha güzel olduğunu vurguluyor . Son bölümde Candy Alberte ikimiz birbirimiz için herşeyi yaparız… Devamını oku »

Terry-Candy<3
Ziyaretçi
Terry-Candy<3
02/04/2013 20:13
Yanıt:   Nilgün

Nilgün teyze ben size katılmıyorum. candy terrynin yüzüne değil kişiliğine aşık oldu. yüzüne olsaydı zaten ilk görüşte aşık olurdu. artı zaten her yerde “candy sonra onun iyi biri olduğunu gördü ve ona aşık oldu” diyor. ve ben terrynin yüzüne falan takmadım. evet çok sevdiğim bir karakter ama ben asıl kişiliğini seviyorum. okul yıllarının olduğu bölümleri çok kez seyrettim ve terrynin ruhsal yapısıyla ilgili önemli şeyler çıkardığımı düşünüyorum. kimse depresif bir dönemden geçerken kendini mutlu hissedemez. terry de öyleydi zaten. eski bölümlere bi bakın lütfen terry aslında candy için büyük küçük pek çok şey yaptı. en önemlisi de onu anthony’i düşünmekten,… Devamını oku »

Terry-Candy<3
Ziyaretçi
Terry-Candy<3
02/04/2013 21:22
Yanıt:   Nilgün

ve nilgün teyze günümüz gençleri aşka çok düşkün ve siz de sanırsam öyle biri olduğumu düşündünüz hayır ben kesinlikle öyle biri değilim. aksine sınıfımda bana terbiyeli diyorlar

Terry-Candy<3
Ziyaretçi
Terry-Candy<3
15/04/2013 23:12
Yanıt:   Nilgün

Nilgün teyze yorumunuzda bir şey dikkatimi çekti. aşk yüze mi bakar? şaka mı bu? aşk asıl gönle, kişiliğe bakar. yüze baksaydı çirkinlere aşık olan olmazdı değil mi? ayrıca niye terryi her güzel bulana genç dediğinizi anlayamıyorum 🙁 terry hayalleri uğruna onu bırakıp gitmedi o sadece candynin evlatlıktan reddedilebilme olasılığına karşı gitti! onun için giti… hediye konuusnu anlayamadığımı belirteyim. her seven hediye vermeli mi? aşk hediyesiz olamz mı? fakirler napsın? artı roman özetlerie göre terry candye bir mücevher kutusu vermiş. ayrıca terry candy için çok şey yaptı terynin olduğu bölümleri yıllardır izlemediniz galiba.. trry sevdiği için her şeyi yapar, canını bile… Devamını oku »

sibel---
Ziyaretçi
sibel---
01/04/2013 23:14

sonu terry ile bitmeli 🙂 🙂 evlenmeliler ve hatta terry amerikaya bile gitmmemeli. ikisi beraber mezun olup evlenmeli 😀

Terry-Candy<3
Ziyaretçi
Terry-Candy<3
30/03/2013 22:03

Ben 99. bölüm yerine yeni bir senaryo yazacağım 🙂 susannanın intihara teşebbüs ettiği yerden devam ediyorum. candy susannnayı arıyor 🙂 başlıyorum ” candy oradan oraya koşmaktaydı. heer ne kadar terrye yoğun bir aşk duysa da susanna ölmemeliydi. candy, gözlerinden süzülen yaşlara hakim olmaya çalışıyordu. susannayı ararken aklına saint paul akademisindeki terryle mutlu anıları geldi. “terry… ne kadar mutluyduk seninle. her an gülümsüyorduk. birbirimizi sevdiğimiizi itiraf edemesek de, biliyorduk işte. terry, ben sensiz nasıl yaşarım! senin bana gülümseyişini görmeden, gözlerine bakmadan, sen olmadan nasıl yaşarım ben!!” candy çatıya açılan merdivenin tam önünde durdu ve yanaklarını sırılsıklam eden gözyaşlarını sildi. kalbi çok… Devamını oku »

Terry-Candy<3
Ziyaretçi
Terry-Candy<3
30/03/2013 23:32
Yanıt:   Terry-Candy<3

Devamı: Terry, Susanna’nın annesinin kendisini yumruklamasına aldırış etmeden nemli mavi gözlerini Candy’e dikmişti. Candy, yanaklarından süzülen gözyaşlarının farkında bile değildi, yüreği acı doluydu. Susanna ölmüştü. Hem de intiharla… Hem de bir aşk yüzünden… Hem de kendisinin varlığı yüzünden… Candy Susanna’nın ölümünden kendini sorumlu tutuyordu. Yavaşça Susanna’nın annesine yürüdü ve bağırarak ağlayan, Terry’nin göğsünü yumruklayan kadına dokundu. Terry şaşkınlıkla ona bakıyordu. Candy: “Bayan, Terry’nin hiçbir suçu yok. Susanna, Susanna benim yüzümden intihar etti. Benim yüzümden… Benim yüzümden! Susanna’ya yetişemedim. Yetişemedim… Çok üzgünüm, çok üzgünüm…” Candy bunları söylerken sarsıla sarsıla ağlıyordu. Susanna’nın annesini ise doktorlar götürdüler. Susanna da gerekli işlemler için çoktan… Devamını oku »

Terry-Candy<3
Ziyaretçi
Terry-Candy<3
30/03/2013 23:41
Yanıt:   Terry-Candy<3

Arkadaşlar, senaryomu okurken Candy’nin sözlerini onun sesi, Terry’nin sözlerini onun sesi, Susanna’nın sözlerini onun sesi gibi okursanız, 99. bölümdeki arka planları da ekleyerek hayal ederseniz, animenin o acıklı fon müziğini (99. bölümde Candy’nin Susanna’yla konuşurkenki müzik) düşünürseniz senaryomu daha iyi anlayacağınızı umuyorum. Senaryom çok iyi değil ama ben de daha 12 yaşındayım 🙂 😉 😉 😉

terryci
Ziyaretçi
terryci
31/03/2013 01:40
Yanıt:   Terry-Candy<3

“Terry-Candy<3" bence çok başarılı bir senaryo olmuş devamını merakla bekliyorum 🙂 çok genç olmana rağmen çok başarılı olmuş ayrıca candy-terrynin fanı olman beni çok etkiledi. senaryonun devamını en kısa sürede yaz. benim hayalime göre terry-candy 99. bölümde ayrıldıktan sonra susanna terrynin kendisiyle mutlu olamayacağını anlıyor. önce terryi bir bahçeye davet ediyor. candye de bir mektup yazıp çok önemli bir derdinin olduğunu,a cilen kendisiyle görüşmek istediğini söylüyor. candy trenle ne kadar acı da olsa susannanın istediği gün, istediği saatte, istediği bahçede oluyor ve o sırada terry geliyor. candy terryi tekrar görünce hem çok mutlu oluyor hem de "artık terryi bırakamam. bu… Devamını oku »

mihraç
Ziyaretçi
mihraç
29/03/2013 20:16

kesinlikle candy ve Terry evlenmeli ve bır ömür mutlu olmaları gerekıooooo

68
0
Lütfen görüşlerinizi bizimle paylaşın.x