Finali Siz Yazın…

61

Şeker Kız Candy’nin final bölümünden memnun olmayan site ziyaretçileri bu sayfada final senaryolarını paylaşıyor…

Siz de kendi senaryonuzu yorumlara eklemeyi unutmayın. 🙂

avatar
candyveterry
Ziyaretçi
candyveterry

Bu siteye emeği geçen herkese çok teşşekürler emeklerinize sağlık… Çocukluğumun çizgi filmiydi şeker kız Candy ve hep aklımın bir yerlerinde ne oldu sonu acaba diye düşünürdüm.ara ara bazı sitelerde devamını izleyebilirmiyim umudu ile aramış ama hiç bir şey bulamamışıştım.Geçen hafta yine aklıma geldi ne oldu acaba ve yine bir umut ararken bu site ile karşılaştım ve Baştan sona bütün videoları izledim mangayı okudum roman videolarını izledim ve açıkcası çok şaşırdım… Ben Terry okuldan ayrıldıktan sonrasını hiç bilmiyordum.. Açıkcası biraz da hayal kırıklığına uğradım.Keşke kafamda öyle kalsaydı dedim. Romanı da çıkmış ama romanda da son belli değilmiş.Başka bir sitede roman üzerine… Devamını oku »

Candy candy hayranı
Ziyaretçi
Candy candy hayranı

Candyveterry, yazdıklarınızın her kelimesine sonuna kadar katılıyorum. Terry ve Candy arasında çok büyük ve tutkulu, anlamlı bir AŞK var.ve koca bir hikaye onların aşkı üzerine işlendi. Büyük aşklar, derin acılar, kahreden ayrılıklar… Hele Terry’nin Candy e sarılışı belinden sarılıp… Birbiri için yaptıkları fedakarlıklar, kurdukları hayaller… Ayrılınca çekilen acılar… Ama Albert ve Candy çok iyi bir dosttan, sıcak bir aileden başka bir şey hissetmedik. Küçükken bir kaç saniye gördüğü prensin Albert olması benim için hiç bir şey ifade etmiyor çünkü Candy Anthony’e de öyle söylemişti. Benim sevdiğim sensin demişti, prensim sensin… Albert yakın dostu Terry ‘e asla böyle ihaneti yapmayacak kadar… Devamını oku »

gezginmarie122018
Üye
gezginmarie122018

bende sana katılıyorum ama izlediğim için hiç pişman değilim hatta iyki öğrenip izlemişim diyorum hep çok hoş anime ama final i malesef kötüydü Terry le romantik şeyler yaşadılar ama bay Albert la dost gibilerdi aralarında bişi olmamıştı Terry le yaş olarak ta uyuyolar ama Bay Albert onlardan birkaç yaş daha büyük abi gibi keşke devamı olsaydı ve mutlu son olsaydı Susanna iyileşseydi ve Terry ondan kurtulsaydı yeniden Candy le olsaydı evlenip çocukları olsaydı hep birlikte pony tepesine gitselerdi öyle bitseydi ne kadar hoş olurdu yazarken bile mutlu oluyorum keşke olsaydı… :'( Terry i bende çok seviyorum çok harika bi insan… Devamını oku »

Dilek
Ziyaretçi
Dilek

Finali değilde ayrilma sahnelerini yazmak isterdim ,terry ben suzannayi sectim dedikten sonra hangi kavusma gecmisi aklar ki

Candy&Terrius
Ziyaretçi
Candy&Terrius

Terry sussana ile evlenir.Ama Candy çok üzülür bu kadar acıya katlanamayıp intihar etmeye kalkışır Terry bunu duyup Candy nin yanına gider ve Sussana ve annesinin kendini evlenmeye zorladığını söyler.Terry Sussana dan boşanır ve Candy ile evlenir.Tüm gazetelerde bu olay yazar ve Eliza ve Neil bunu duyar ve harekete geçerler.Eliza Terry ile onu ayırmaya çalışır ama artık onları kimse ayıramaz ve bir yıl sonra çocukları olur.Yaşlanana kadar beraber yaşarlar…

alev
Ziyaretçi
alev

albert candy e evlenme teklıfı eder candy de biraz düşünmek ister albert düşünmesi için zaman verir ve pony tepesinden ayrılır candy hep terinin ona geri dönmesini bekler ..aradan 1 yıl geçer ümidini iyice kaybetmıştır candy kafasını dağıtmak için tekrardan hemişre olarak çalışmaya başlar v bir gün mektup alır anine ve arcie evlenecklrini yazan bir mektup candy bu törene davet edilmiştir candy çok heycanlanır sevinir o gün geldığınde candy en güzel elbisesini giyerek törene katılır albertle o törende tekrar karşılaşır fakat farklı bir düşünce ile onu albertten başka hiç kimsenin anlayamayacığını düşünür ve albertın onun nasıl hayatını kurtardığınıve onun için yaptığı… Devamını oku »

candy
Ziyaretçi
candy

Candy odasına giren ışıkla uyanndı.Hava oldukça güzeldi.Pony evinde artık kimse yoktu.Tüm çocukların aileleri vardı ve kimsede gelmiyordu.Candy: -Gelmesinler,böylesi daha iy.Eğer bir çocuk buraya gelilrse ailesi yok demektir.Aileleri olsun,olmalı.Burayı hakedemezler. *** ****** **** ***** *** ** ** Terry,Paristeydi.Susanna öleli 2 ay olmak üzereydi.2 aydır deliler gibi Candy’i aramıştı.Pony evinin yerini de bulamıyordu.Oraya adamlar gönderse de… Artık pony evinin etrafı boş bir araziydi ve tehlikeli bir orman.Ne gelen vardı ne giden.Halk uzun yıllar çevreye faydalı olan bu eve nankörlük etmişti,herkes unutmuştu orayı…Bay Albert dışında…Bay Albert evlenmişti,yaşına yakın biriyle.Elroy Hala öleli yıllar olmuştu.Ailenin başındaki isim Albertti.(Engelsiz biçimde) Candy’i her gün ziyarete geliyordu karısıyla… Devamını oku »

Sevilay
Ziyaretçi
Sevilay

Merhaba candy severler bu da benim hikayen inşallah tekrardan çekilir yazdıklarımız önemsenmesi umuduyla yazıyorum sevgiler, Candy terry ayrıldıktan nra kendini işine ve arkadaşlarına adar ama aklı ve kalbi terrydir.Anine ve arcieh evlenmeye karar verirler düğün günü bütün sevdikleri yanındadırlar herkesin aklı stear deyken birden stear çıkar gelir herkes şaşkın ve mutludur.aylarca yoğun bakımda yatarken onun öldüğünü sanmışlar iyileşince hemen Amerika’ya gelir ve kardeşine ve arkadaşlarına büyük sürpriz olur ve anine ve arcieh evlenir stear patrica nişanlanır . Bayan poni ve ardın rahibe ölür candy poni evinde öğretmenlik yapmayA başlar bay albert candy Evlenmeye karar verirler .susanna amansız hastalığa yakalanır ölür… Devamını oku »

candy hayranı ♥♥♥
Ziyaretçi
candy hayranı ♥♥♥

Keşke
Terry’le hiç ayrılmamış olsunlar Terry i seven kız ismini unuttum Tery e hiç aşık olmamış olsun birbirlerinin çok sevmeye devam etsinler.Sonra stiyır ölmesin mutlu olsunlar devamını bilemiyorum

Suheda
Ziyaretçi
Suheda

Stear aslında ölmemiştir. Stear ın öldüğü haberi bir karışıklık yüzünden gelmiştir. Savaş bittiğinde Stear malikaneye döner. Bu sıralarda stear ın ölüm haberinin üzerinden bir yıl geçmiştir ve herkes onu anmak için malikaneye toplamışlardır. Stear hiçbirşey den habersiz malikaneye girer ve archie kardeşim ben geldim diye yüksek bir sesle seslenir. Archie ilk başta bu sesi hayal ettiğini düşünür ve huzunlenir ama stear ın sesini duyan diğerleri dönüp şaşkınlıkla baktıklarında oda döner ve bakar. Herkes şaşkınlık içindedirler öldü sandıkları stear karşılarında capcanlı duruyor dur. Stear da hayal kırıklığı içinde cocuklar beni gördüğünüze sevinmediniz mi yoksa neden bana öyle bakıyorsunuz deyince candy şaşkınlığını… Devamını oku »

Suheda
Ziyaretçi
Suheda

Çocuk koşarken onu kovalayan genç bayan dur seni haylaz diye çocuğa sesleniyordu ve çocuk birden terry nin arkasına saklaninca genç bayan birden durur ve çocuğa seslenerek seni küçük haylaz beyefendinin arkasına saklanarak kurtulacağını düşünme deyince terry çocuğu savunmak isteyerek hanımefendi lütfen durur musunuz bu kadar sinirli davranmamalısınız lütfen bayan çocuğa dönerek tamam sandy beyefendinin arkasına saklanmayi birakabilirsin kizmayacagim der çocuk söz mü candy abla deyince terry birden bu bayanın candy olduğunu anlar aman allahım candy geçen yıllarda büyümüş ve güzelligi gitgide ortaya çıkmıştır ancak yemyeşil gözlerinde hala muzip bir pırıltı kendini belli ediyordu terry candy doğru ilerledi ve candy beni… Devamını oku »

Candy candy hayranı - bahar
Ziyaretçi
Candy candy hayranı - bahar

Dur birtane de ben yazayım. Bay Albert Candy nin Teryy den ayrıldıktan sonra her ne kadar mutlu görünüp etrafa gülücükler dağıtıyor olsada içinde derin bir hüzün, bir elem olduğunu hissediyor ve çok üzülüyordu. Candy e en iyi gelen yer elbette ki ponyy nin eviydi ama yine de işini çok seviyor ve özlüyordu. Burda düşünmek için çok vakit oluyor ve Candy her fırsatta Terry i düşünüyor ve boğazında hıçkırıklar düğüm düğüm oluyordu. Belli etmemeye çalışmakta onu çok yoruyordu. Bay Albert bunların hep farkındaydı. Candy için birşeyler yapmak istiyordu ve yaptı.hastahaneyle konuştu ve hep müdürden hem bayan legann dan Candy den özür… Devamını oku »

Candy candy hayranı - bahar
Ziyaretçi
Candy candy hayranı - bahar

Candy her zaman kimseye belli etmese de Teryy den haber almaya çalışıyor ve her fırsatta gazete haberlerini topluyor ve saklıyordu. Bir yıl önce Teryy nin düşüşe geçtiğini öğrenince çok üzülmüş, onunla görüşmeyi onunla konuşup kendisini toparlamasını düşünüyorken Teryy nin tekrar tiyatroya döndüğünü ve Suzanne ile nişanlandığını Annie nin verdiği gazeteden okumuş vazgeçmişti. Terry için sevinmişti ama içini tarifsiz bir hüzün kaplamıştı. Şimdi okuduğu haberde işlerinin iyi olduğunu ama kimseyle konuşmadığını,görüşmediğini eskisinden daha çok içine kapanık ve insanlara karşı duvar ördüğünü yazıyordu. Candy Terry nin mutsuzluğunu hissediyor ama elinden bir şey gelmiyor olmasına da çok üzülüyordu. Aynen Candy gibi Suzanne da… Devamını oku »

Candy candy hayranı - bahar
Ziyaretçi
Candy candy hayranı - bahar

Suzannenın hissettiği suçluluk artıkça Terry mesafe koyuyor, ayrılmalarını söylemeye başlamıştı. Ancak Terry buna izin vermiyordu. Ama ne kendini ne de Suzanne yı mutlu edemiyordu. Daha ne kadar sürecekti bilmiyordu. Annie ve archiyi nişan telaşı sardı. Candy ve patty de onlarla birlikte bu heyecanı paylaşıyor, hazırlıklara yardım ediyorlardı.

Candyy
Ziyaretçi
Candyy

Bir finalde benden olsun ayrıntılı oldu biraz.. 😉 Yıllar geçmiş candy mezun olup işine başlamıştır hatta. Çok iyi bir hemşiredir.. Patricia için Alistair hiç ölmemiştir ve yıllar sonra karşısına yeniden iyi biri çıkmış ve onuda çok sevmiş evlenmiştir. Annie Archibald ile evlenmiş ve ev hanımıdır. Ama candy’nin durumu hala kör düğümdür. Sonunda Teryyde Susanna ile evlenecektir hatta nikah gününüde almıştırlar. Albert candy’nin karşısına geçip candy’e evlenme teklifi eder ama candy bunu kabul etmez. Çünkü Albertin onun için sadece aslında bir çocukluk aşkı olduğunu anladığını üstü kapalı kalbinde hala aynı kişi olduğunu onunla evlenmeyeceğini ve hatta ömrünün sonuna kadar kimseyle evlenmeyeceğini… Devamını oku »

meleknaz
Ziyaretçi
meleknaz

ben izliyorum cocuklugumda hayalmeyal hatırlıyorum izledigimden beri üzülüyorum ya diyorum ben neden üzülüyorum bunun bi çizgi film oldugunu biliyorum gercek olmadıklarını biliyorum megersem yeni fartkettim teryy nin gerçek olmamasına üzülüyormuşum 🙁 🙁

Nisopiso
Ziyaretçi
Nisopiso

Bence tery susannayla evlenir fakat evlenince tery susannanın gerçek yüzünü öğrenir ve ayrılırlar.Candy sadece evlendiklerini biliyordur.Tery koşa koşa candynin yanına gider.Ama şşaakk tokat.Candy “Sen susannayla evlendin nasıl benim yanıma gelebilirsin”der.Tery öyle kalakalır.Candynin böyle davranmasının nedeni neille zorla evlenmesidir.Birgün tery bunu öğrenir ve leagen ve adley ailesini polise şikayet eder.Candyle tery evlenir.fakat susanna candyi sahte bir suçla polise şikayet eder.ama kendisinin yaptığını öğrenilir ve hapse girer.
MUTLU SON

derya
Ziyaretçi
derya

116. bölüm: yemekte herkes çok mutludur. fakat candy karışık duygular içerisindedir.bay albert ve prensi aynı kişidir.onunla yan yana gelemez gözlerine bakarken kalbi yerinden çıkacak gibi olur. herkes partinin tadını çıkarmaktadır.candy oradan uzaklaşıp baba agacın yanına gider. albertin dikkatinden kaçmamıştır bu durum. yanına gider. candy sen iyi misin diye sorar bay albert. şey. evet hemde çok iyiyim der candy titrek sesiyle. eskisi kadar rahat degildir albertin yanında. çünkü bay albert degil tepedeki prensi duruyordur karşısında. güzel. agaca tırmanalım mı candy der albert. ilk çıkan kazanır der ve tırmanmaya başlar sanki hiçbirşey olmamış gibi. candy bi an unutur herşeyi var gücüyel başlar… Devamını oku »