Forum Navigasyonu
Forum içerik haritası - Buradasınız:ForumŞeker Kız Candy: MangaLady Georgie Manga Yazı
Konu ve mesaj oluşturabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Lady Georgie Manga Yazı

PreviousPage 21 of 21

26/14 BUT YOU'LL NEVER BE MY BROTHER!

26/14 Ama asla kardeşim olamayacaksın!

26/15 I CAN'T LEAVE YOU ALONE BECAUSE IF I DO YOU WILL KNOW THAT YOU'RE UNHAPPY! WHY DO YOU THINK YOU CAN LIVE WITH SOMEONE WHO IS ABOUT TO BECOME SOMEONE ELSE'S HUSBAND? SHUT UP, ABEL! I DON'T WANT TO HEAR ANYMORE! WHY WON'T YOU OPEN YOUR EYES, GEORGIE?! (CRASH)

26/15 Seni yalnız bırakamam çünkü bırakırsam mutsuz olduğunu anlarsın! Neden başkasının kocası olmak üzere olan biriyle yaşayabileceğini düşünüyorsun? Kapa çeneni, Abel! Artık duymak istemiyorum! Neden gözlerini açmıyorsun Georgie?! (Çarpar)

26/16 HOW CAN A GIRL, WHO WALKS IN MEADOWS IN HER BARE FEET, WANT TO LIVE WITH THIS DANDY?! YOU WANT TO BECOME A PRISONER LIKE THE FLOWERS IN THIS GREENHOUSE?! I DON'T WANT TO HEAR ANYMORE! GEORGIE!! GEORGIE! ARE YOU THERE? ELISE IS ABOUT TO LEAVE! GOODBYE, COUNT BARNES! COUNT ON ME, I'LL HAVE EVERYTHING PREPARED!

26/16 Çayırlarda çıplak ayaklarıyla yürüyen bir kız nasıl olur da bu züppeyle yaşamak ister?! Bu seradaki çiçekler gibi esir mi olmak istiyorsun?! Artık duymak istemiyorum! Georgie!! Georgie! Orada mısın? Elise gitmek üzere! Hoşçakalın Kont Barnes! Bana güvenin, her şeyi hazırlayacağım!

26/17 HUH? BUT THAT'S NOT OUR CARRIAGE! (CLOP CLOP CLOP CLOP) (CLANK) (TAP)

26/17 Ha? Ama bu bizim arabamız değil! (Nal sesleri) (Tangırtı sesi) (Pat)

26/19 HELLO. LOWELL!

26/19 Merhaba. Lowell!

Merhaba arkadaşlar. Çevirileri sayfaya işleyecek imkana sahibim artık. Ve yine artık bu manganın çevirilerini bir aksaklık çıkmazsa İnşallah manga sayfasının üzerine yazıp ayrı bir başlıkta, burada paylaşacağım. Yazı halinde artık paylaşmayacağım. İnşallah imkanım daim olur ve bir sorun çıkmaz lakin yine de eğer bir aksaklık çıkarsa yazı haline geri dönerim. Hepinize şimdiden iyi okumalar dilerim. ☺️

 

PreviousPage 21 of 21